Connect with us

Genel

Başarılı genç girişimci Fatih Yiğit Demirci

Yayınlandı:

-

Başarılı genç girişimci Fatih Yiğit Demirci yeni danışmanlık eğitiminin tanıtımını gerçekleştirdi; ‘’BAZILARI SIFIRDAN BAŞLIYOR. TORPİL YOK, MİRAS YOK. SADECE AZİM VAR, ÇOK ÇALIŞMA VAR! ‘’

 

Genç bir girişimci olarak başarısı ile kendini kanıtlayan ve çalışmalarına devam eden Fatih Yiğit Demirci, danışmanlık ve eğitim hizmeti ile kendisi gibi birçok genç girişimciye yol arkadaşı olacağını söyledi.

Hayatta her başarının mutlaka bir imkansızlık veya çaresizlik içerisinden çıktığını belirten genç girişimci, kendisi gibi sıfırdan başlayan ve başarma azmi olan genç girişimciler için hazırladığı eğitim içeriğinin tanıtımını gerçekleştirdi.

Danışmanlık ve eğitim hizmetinin içeriğini ise şu sekilde açıklayan Yiğit Demirci; ‘’ Sermayesiz sosyal medya ajansı kurmak ve kendi işinin patronu olmak isteyenler için nerden ve nasıl başlaması gerektiğini anlatan içerikler, girişimcilik serüveninize katkı sağlayacak motivasyonel ve yol gösterici püf noktaları ile 30 gün boyunca sıfırdan bir gelir kaynağı inşaa edeceğiz! ‘’

Özellikle son dönemlerde sosyal medya üzerinde birçok kişinin eğitim ve danışmanlık hizmeti verdiğini belirten genç girişimci, eğitim veren kişinin hayat vizyonu ve başarılarının mutlaka göz önünde bulundurulması gerektiğini belirtti. Kendi başarılarını ve çalışmalarını açık şekilde kamuoyu ile paylaşan Yiğit Demirci, kendi başardıklarını bir teminat olarak ortaya koyduğunu belirterek sözlerini noktaladı.

Devamını Oku
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel

Aralık’ta Neler Olacak? Bitcoin ve Altcoin’ler Nasıl Etkilenecek?

Yayınlandı:

-

2014 yılından beri kripto para haber sitesi olarak hizmet vermekte olan Türkiye’nin ilk kripto para haber kaynaklarından CoinTürk, 2022 yılı biterken kripto para dünyasında olanları değerlendirdiği ve Aralık tahminlerinin yer aldığı bir yazı hazırladı.

 

2022 Zor Geçti

 

Kripto para ekosistemini yakından takip edenlerin de bildiği gibi Bitcoin ve altcoin’lerin büyük çoğunluğu 2021 yılında bir boğa koşusu yaşadı ve yeni rekorlar geldi. Lider kripto para birimi Bitcoin 10 Kasım 2021 tarihinde 69.000 dolar ile kendi rekorunu tazelerken altcoin’lerin büyük çoğunluğunda da yeni ATH seviyeleri kaydedildi.

 

Bunun yanında 2022 yılına girdiğimizde bir ayı piyasası başladı ve arka arkaya hem kripto para ekosistemini hem geleneksel piyasaları etkileyecek gelişmeler yaşandı. Tüm dünyada artan enflasyon oranları, yüksek enflasyon ile mücadele noktasında atılan adımlar, Rusya ve Ukrayna savaşı tüm dünyayı derinden etkiledi. Bunun yanı sıra kripto para ekosisteminde 3AC olayı, FTX’in iflas etmesi, Sam Bankman-Fried’ın hala yakalanmamış olması, FTX ile pek çok şirketin büyük zarar girmesi ve Terra ekosisteminin çökmesi büyük yankı uyandırdı. Bu olaylar kripto para birimlerindeki düşüşleri de derinleştirdi.

 

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 15.476 dolar ile dip seviyeyi gördü ve şu anda 16.500 dolar üzerinde işlem görüyor. Bununla birlikte genel kripto para piyasası değeri de geriledi ve 1 trilyon doların altına düştü. Şu anda ise toplam kripto para piyasası değeri 841,3 milyar dolar seviyesinde bulunuyor.

 

Aralık Tahminleri

 

Pek çok analist ve uzman isim yılın bitmesine adım adım yaklaşırken yeni yıl tahminlerini ve yıl sonu tahminlerini paylaşıyor. CoinTürk adlı kripto para haber sitesinde de belirtildiği gibi piyasada oldukça popüler bir analist olan CryptoKaleo Litecoin fiyatının bu yılın sonundan önce bazı büyük artışlar görebileceğini düşündüğünü dile getirdi. Bunun yanında bir CryptoQuant analisti, BTC fiyatının 15.000 doların altına düşmeyeceğini iddia ediyor. Ancak bu noktada piyasa hemfikir değil gibi. Bazı analistler Bitcoin’in yıl bitmeden 12.000 dolar seviyelerini görebileceğini dile getiriyor.

 

Bunlara ek olarak Aralık ayında Amerika’nın FTX ile ilgili önemli duruşmalar yapması bekleniyor ve ek olarak Aralık’ta gelecek ABD enflasyon verilerinin ve faiz açıklamalarının da kripto para birimindeki gidişatı etkilemesi bekleniyor.

Devamını Oku

Genel

Alperen Knaves kimdir?

Yayınlandı:

-

Sosyal medyada ve TikTok’ta yaptığı paylaşımlar ve işlerle geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran sosyal medya fenomeni Alperen Knaves ile ilgili bilgiler sosyal medyada ve internette kullanıcılar tarafından sıklıkla merak edilmektedir. Peki Alperen Knaves kimdir? Nerelidir? Sevgilisi var mı? Burcu nedir? Kaç yaşındadır? Gerçek Adı nedir? Cevaplar haberimizde..

 

Alperen Knaves kimdir? Sosyal medyada ve TikTok’ta yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran sosyal medya fenomeni Alperen Knaves ile ilgili bilgiler sosyal medyada ve internette kullanıcılar tarafından sıklıkla merak edilen bilgiler haberimizde…

Alperen Knaves (Arslanyürek) Kimdir?

Alperen Knaves (Alperen Arslanyürek) hem sosyal medya da fenomen olup hemde Başarılı bir sosyal
medya uzmanıdır. Sosyal medyada yapmış olduğu başarılar ile ismini büyük kitlelere duyuran Alperen
Knaves hem yazılım anlamında hemde tüm sosyal medya platformlarında uzmanlık alanında başarıları
ile gündeme gelmiş ve halen bir çok kişinin sosyal medya platformların da ki problemlerini çözüme
kavuşturmuştur.
Alperen Knaves 19 Eylül 1998 Adana doğumludur. Kendisi bir videosunda hayatının dönüm noktasının
sosyal medya fenomenliğinden sosyal medya uzmanlığına geçmek olduğunu söylemiştir. Sosyal
medya alanında yaptığı işlerle ses getiren ünlü fenomen evli ve 1 çocuk babasıdır.
Aynı zamanda Alperen Knaves beyaz şapkalı hacker olarakta bilinmektedir. Milliyetçi duruşu ile 120
kişilik ekibi ile birlikte ülkemize karşı yapılan siber saldırılara karşı mücadele etmektedir. Geçmişte
yaptığı işlerle kendinden söz ettiren Alperen Knaves bir reportajında dini konularda hassas olduğunu
ve islami konularla dalga geçen ya da kötü söylemde bulunan kişi ve grupların sosyal medya
hesaplarına el koyması ile tanınmaktadır.
Alperen Knaves Sosyal medya alanında birçok iş başarmış ve bu sayede edindiği çevre ile sosyal
medya fenomenliğinden sosyal medya uzmanlığına geçiş yapmıştır.
Alperen Knaves olarak tanınan fenomenin tam ismi Mahfer Alperen Arslanyürek ‘tir.

Devamını Oku

Genel

Cabbar Şallıel Orkestrasının diğer Orkestralardan farkı nedir..?

Yayınlandı:

-

Öncelikle kaliteli müzik yapmak istiyorsanız Orkestranın içindeki uyum, Sahnede giyilen kılık kıyafetleri farklı olup sahne deneyimleri birbirinden özel Solistlerin seslerin tınıları bir araya gelip bunların müzige repertuvara kattığı zenginlikler bir arada olup farklı sazların uyumu müziğin ruhu ile birleşerek
Muhteşem Repertuvar Her zaman geçerli bir müzik ziyafeti ortaya çıkıyor..
Ayrıca orkestrayı
Müziğin içinizdeki ruhunu rengini ortaya çıkaran farklı tarzlarda renklerde olan emek vermiş özel insanlar meydana getirir ..

Biz bu anlamda kaliteye önem verdiğimiz gibi dinliyecilerimizin ruhuna istedikleri hayellerinde ki düğünü ve istenilen eğlenceyi gerçekleştiriyoruz..

💥Misafirlerimizin bizden talep ettiği eğlenceyi, birlikte belirleyip onların istediği eğlenceyi kaliteli müziği yakalayıp müziğin eğlencelisine coşkusuna eşlik etmelerine şahit oluyoruz..

💥Çünkü bizim misyonumuzda kaliteli müzik,eğlence,coşku ve hizmet var, memnuniyet var, bizim misyonumuzda işimize aşkla gönülden sahiplenmek misafirlerimizle iç içe aile olmak vardır.
Bu yüzden profesyonel çalışırız..

💥Cabbar Şallıel kimdir ?

Keman- piyano sanatçısı, besteci, söz yazarı ve müzik öğretmenidir..
Profesyonel müzik yolculuğu başlarında
Türkiye’de sevilen
müziğin ileri gelen saygı duyalan müzik camiasının ailesinin bireylerindendir..
Şu ana kadar birçok ünlü ses sanatçısı ile çalışmış bazılarının albümlerinde çalmıştır…

 

💥CABBAR ŞALLIEL ÜNLÜ SANATÇILARA
BESTE VERMEYE ONLARA ÖZEL ŞARKILAR YAPMAYA BAŞLADI..

 

Cabbar ŞALLIEL Bestelemiş olduğu Şarkıların linkleri isminleri nelerdir ?

Cabbar Şallıel Bestelemis olduğu Şarkıların linkleri
https://youtu.be/QYAot7tGeLE Hayatıma hoş geldin

https://youtu.be/z3ByIx4jpWc Yanımda Sen Olmayınca

https://youtu.be/qztdqALd1Zc Göz yaşımda sen varsın

https://youtu.be/kNyyFxgNk-4 Hüzün Çiçeği

https://youtu.be/4Om5E2BZnc0 Yüzükte başka kalpte başka

https://youtu.be/j95ManRBJcQ Bizim için çal

Şuan sosyal medya da ve tüm dijitallerde olan yayınlanmış olan şarkılarım bunlardır.

KENDİ YOUTUBE SAYFANIZ VARMI SİZi SEVENLER
SİZE NASIL ULAŞABİLiR DİNLEYEBiLiR..?

Instagram dan Cabbar Şallıel Orkestrası yazarlarsa bana ulaşabilir yazabilirler..
Bestelediğim şarkılarım aynı zamanda yönetmenligini yapmıs olduğum şarkılarım tüm platformlarda Dijitallerde yayında..

💥Ayrıca İki tane YouTube Sayfam var bunlarin Birtanesi Resmi YouTube Sanatçı sayfası yayınlamış olduğum şarkılarım Sözü müziği bana ait Şarkılarım ve eski yapmış olduğum sahne çalışmalarım..
Diğer
💥YouTube hesabım Cabbar ŞALLIEL Orkestramızın ekibimle birlikte benim şahsi olarak videolar Çalışmalarımız var..

YouTube linkini vereyim
YouTube sanatcı Resmi sayfam Cabbar Şallıel Orkestrası Resmi sayfam

Diğer Orkestramızın YouTube eğlence Canlı Sahne olan hesabımın linki

💥Instagram hesabım linki
https://instagram.com/cabbar_salliel_orkestrasi?igshid=YmMyMTA2M2Y=

2023 yılına Cabbar Şallıel Orkestrası
Güçlü Repertuvarıyla sahnelere geliyor..

💥Cabbar Şallıel Orkestrası bazı özel projeler de ücretsiz yardım konserleri verecek..

Başarılı performansları ile gerek Gaziantep’te gerekse yurt dışında sahne alan büyük beğeni gören bir birinden değerli ses sanatçılarıyla sesini duyuran Cabbar Şallıel Orkestrası’nın kurucusu aynı zamanda şefi olan Cabbar Şallıel ile oldukça keyifli bir röportaj yaptık.

💥ORKESTRANIZI TANIYABİLİR MİYİZ..?
Herkesin ruhuna ve hayellerindeki düğüne eğlenceye hitap eden bu amaçla kurulan orkestramızı Gökhan Şallıel ile birlikte kurduk.
Kısa sürede Öncelikle Gaziantep, Nizip,Kilis,Mersin,Adana İskenderun ve Anamur, Antalya’da beğenileri toplayıp,büyüyen Orkestramıza yurtdışı ve yurtiçinden dahil olan saz ve ses sanatçılarımız bizlere güç verdi.
Birçoğu müziğe gönül vermiş, profesyonel eğitim almış ve müziğin tozunu yutmuş sanatçılarımızın üstün sahne performansları dinleyenlere büyük keyif veriyor.
Bazen buram buram bağlamadan çıkan Anadolu’nun ezgileri kulaklarda çınlar, bazen kanun, bazen kemandan Türk Müziğinin eşsiz eserleri büyüler dinleyenleri…

Bazen klasik müziğin gitar, piyano, keman sesi dinlendirir, bazen de yabancı ve Türk Pop müziğin hit şarkıları darbuka , klarnet ,zurna ve asma davulla da oyun havaları geceye hareketli şarkılarla coşturur performanslarını bir şölen havasına dönüştürerek izleyenlerine unutulmaz anlar yaşatır..

Devamını Oku

Öne Çıkan Haberler