Connect with us

Genel

Dr. İsa Mayil’den çarpıcı açıklamalar

Yayınlandı:

-

‘18 yaşına kadar 144 bin negatif cümle duyduk’

‘Kartal iken tavuk olduğumuza inandırıldık’

‘Zihnini yeniden programla, huzur dolu bir hayata kavuş’

Gelişim psikolojisi ve nöropsikoloji uzmanı Dr. İsa Mayil, “Sen yapamazsın, edemezsin, bırak, dur, elleme’ gibi cümlelerle yetiştiriliyoruz. On sekiz yaşına gelene kadar, 144 bin negatif cümle duyuyoruz. Negatif düşünceler, inançlar beynimize kazınıyor. Güçlü bir kartal iken, tavuk olduğumuza inandırılıyoruz.” diyor.

Binlerce insanın zihnini başarıyla programlayarak, daha huzurlu bir hayata kavuşmalarına katkıda bulunan Dr. Mayil, dikkat çekici açıklamalarda bulunuyor. Dr. Mayil, insanın doğduğu günden itibaren negatif düşünceye maruz kaldığını belirterek, “On sekiz yaşına gelene kadar, en az 144 bin negatif cümle duyuyoruz.” diye konuşuyor.

 

BAŞARI VE HUZUR İÇİN TAVSİYELER

Negatif düşüncelerin başarılı ve huzurlu olmayı engellediğinin altını çizen Dr. Mayil, şu tavsiyelerde bulunuyor: “Düşüncelerin, duyguların ve davranışların, kullandığın cümleler hayatını belirliyor. Hayatında çok güzel değişimler istiyorsan kendini geliştirmelisin. Çünkü değişim sadece gelişim ile olur. Artık başarını ve huzurunu artırmak istiyorsan, iyi bir anne, baba olmak, çocuklarına güzel bir gelecek sunmak istiyorsan, eşinle aranı düzeltmek, arandaki bağı güçlendirmek istiyorsan, iş hayatında daha başarılı olmak istiyorsan, kendini daha rahat ve düzgün ifade edebilmek istiyorsan, kendine ve başkalarına yardımcı ve faydalı olmak istiyorsan, seni aşağı çeken, korku, anksiyete, vesvese gibi ayak bağlarından artık kurtulmak istiyorsan, işte o zaman düşünceleri, duyguları ve davranışları değiştirmeyi öğrenmelisin.”

 

ARABAYA, ARSAYA DEĞİL, KENDİNE YATIRIM YAP

Dr. Mayil, en iyi yatırımın insanın kendine yaptığı yatırım olduğuna vurgu yaparak, “Kendine vakit ayırmalısın, kendini keşfedip, potansiyelini açığa çıkarmalısın. Artık kafandaki kilitlerden kurtul ve kendine değer vermeye başla. Arabaya, tencere takımına, arsaya değil, kendine yatırım yap. Çünkü en yüksek kar getiren yatırım kendine yapılan yatırımdır. Kendini bu alanda geliştirmelisin. Eğer gerçekten bir değişim ve güzel sonuçlar elde etmek istiyorsan, artık karar ver ve harekete geç. Aksi takdirde ömrünü tüketmeye devam edeceksin. Sen kendin karar vermezsen, başkaları senin için karar verecek. Başkaları için yaşamaya devam edeceksin.” Diyor.

 

DEĞİŞİM İÇİN KENDİNİ GELİŞTİRMELİSİN

Değişim için insanın kendini geliştirmesi gerektiğini anlatan Dr. Mayil, şunları kaydediyor: “Artık boşluktan kurtulup bir şeyleri değiştirmek istiyorsan, kendini geliştirmeye başla. Seni aşağı çeken engellerden kurtul. Düşünceleri, duyguları ve davranışları değiştirmeyi öğren artık. Göreceksin ki, sen kendini geliştirince hayatın değişecek. Çünkü Allah’ın ilk emri, ‘oku emri’dir. Ayrıca atalarımız ne güzel söylemişler değil mi, ‘Kader gayrete aşıktır.’ Dolaysıyla artık kendini gerçekleştirmek için, sonuç olarak daha başarılı ve huzurlu olmak için, harekete geç.”

 

ADIM, ADIM PRATİK ŞEKİLDE…

“Biz yıllardır Almanya’dan, Avrupa’da yaşayan gurbetçilere, düşünceleri, duyguları ve davranışları değiştirmeyi adım, adım pratik bir şekilde göstererek, daha başarılı ve huzurlu olmalarına yardımcı oluyoruz.” diyen Dr. Mayil, açıklamasını şöyle tamamlıyor: “Bunu dışardaki uzmanlar gibi evrenden isteyerek değil, İslami çerçevede, örf, adetlerimize uygun bir şekilde harmanlayıp gösteriyoruz. Çünkü sadece bu şekilde kalıcı bir sonuç elde edebiliriz. Binlerce insan bu şekilde kendini geliştirdi. Ve hedeflediği sonuçlara ulaştı. Bu insanlar artık yetersizlik, değersizlik ve hayal kırıklıklarından kurtuldu. Artık önünü görerek çok daha rahat uyuyabiliyorlar. İş hayatında daha başarılı ve özel hayatında da daha huzurlu oldu.”

Devamını Oku
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Genel

Kapak Kapatma Makinesi ile Seri Üretim

Yayınlandı:

-

Kapak kapatma makinesi kullanarak seri üretim çözümlerinden faydalanmaya ne dersiniz? Profesyonel bir bakış açısıyla ihtiyaçlarınıza uygun bir yaklaşıma kapı aralamak mümkün olacak. Bu bağlamda yapmanız gereken sadece size en uygun çözümleri dikkate alırken aynı zamanda üretimde kusursuzluğu elde etmek. Arsanmak olarak kalite odaklı ve seri üretime dayalı çözümlerle bütün ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz. Üstelik sunduğumuz hizmetleri daima en iyi seviyeye taşımayı başarıyoruz.

Kapak Kapatma Makinesi Nedir?

Üretim süreçlerinde tercih edilen kapaklı ambalajların hemen hepsinin kapağının sıkı ve güvenli bir şekilde kapatılması gerekmektedir. Aksi takdirde ürünün beklenen performansı göstermesi, tüketiciyi memnun etmesi ya da gerekli standartları karşılaması mümkün değildir. Bu durumda gerekli olan kapak kapatma makinesi hem daha kaliteli hem de daha yüksek standartlarda çözüm sağlar. Siz de üretim süreçlerinizde kapak kapatma makinesi ayrıcalıklarını fazlasıyla yakalamaya ne dersiniz? Bu sayede elde edeceğiniz ayrıcalıklar ciddi manada fazla olacak. Peki, bu ayrıcalıklar nelerdir?

Kapak Kapatma Makinesinin Sağladığı Avantajlar

Kapak kapatma makineleri ile siz de ihtiyaçlarınıza uygun bir seçimden fayda sağlamak istemez misiniz? O halde yapmanız gereken oldukça basit! Aşağıdaki avantajları dikkate alarak en başarılı çözümlerden yararlanabilirsiniz. İşte kusursuz bir sonuç için sizi bekleyen birbirinden özel hususlar!

·         Kapak kapatma makinesi ile kapakların daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde kapatılması mümkündür,

·         Üretim sürecinin kesintiye uğramadan daha hızlı tamamlanması muhtemeldir,

·         Kapakların el değmeden kapatılması sayesinde başarılı bir çözüm elde edilmektedir,

·         Kapakların eşit seviyede ve kalitede kapatılması belli bir standart oluşturmayı sağlar.

Tüm ayrıcalıkları değerlendirildiğinde kapak kapatma makineleri ile daha başarılı bir sonuca ulaşmak mümkün olacaktır. Siz de Arsanmak güvencesi sayesinde eşsiz bir çözüme ulaşın.

Kapak Kapatma Makinesi Fiyatları

Siz de bir kapak kapatma makinesi tercih etmek istiyor ve uygun fiyatlarla avantajlı bir deneyim yaşamayı mı arzu ediyorsunuz? O halde yapmanız gereken sadece Arsanmak güvencesi sayesinde size en uygun seçeneklerden bir tanesini tercih etmek olmalı. Siz de kaliteli bir seçim ve profesyonel bir yaklaşımla ihtiyaçlarınızı karşılayın!

Devamını Oku

Genel

Meze Market ile Lezzetli Mezeler Sizi Bekliyor

Yayınlandı:

-

Meze market ile siz de lezzet dolu bir eneyim yaşamak mı istiyorsunuz? O halde size özel seçenekler sunan Yeşilalan Market sayesinde harika bir lezzet macerası sizi bekliyor. Kaliteli, damakta iz bırakan ve sizi her anlamda memnun edecek bir seçenek için alışveriş yapmaya hemen başlayabilirsiniz.

Türk mutfağının en önemli unsurlarından bir tanesi olan meze lezzeti daima zirvede yaşamanızı sağlayacak bir seçenek. Özellikle de yemeklerin yanında yardımcı bir lezzet olarak kabul edilmesi hemen herkesin beğenisini topluyor. Bu sayede sonuç tam da arzu edildiği gibi oluyor. Siz de meze market deneyimini yaşarken birbirinden özel seçeneklerden faydalanmak istemez misiniz? O halde size özel seçeneklerin neler olacağını hemen değerlendirmeye başlayın!

Meze Market Ayrıcalıklarıyla Soğuk Mezeler

Meze dendiğinde akla gelecek pek çok seçenekten söz etmek mümkün. Bu nedenle de seçim yaparken kafa karışıklığı yaşamanız ya da sorunlarla karşı karşıya kalmanız doğal. Peki, bunu yaparken sizi bekleyen seçenekler neler? Soğuk mezeler yemeklerin yanında yer alan soğuk lezzetlerdir. İşlemden geçirilmiş olsa dahi soğuk bir şekilde servis edildiğinden soğuk meze olarak kabul edilmektedir. Meze market size soğuk meze olarak pek çok lezzet sunuyor. Size de bu eşsiz lezzetlerden bir tanesini tercih etmek kalıyor. Damak tadınıza en uygun mezeyi seçerek kusursuz bir deneyim yaşamanın şimdi tam zamanı!

Meze Market Ayrıcalıklarıyla Sıcak Mezeler

Mezeler sadece soğuk bir şekilde servis edilmiyor elbette. Farklı damak tatlarına hitap etmek ve lezzet beklentilerini karşılamak adına sıcak mezeler de var. İşlem sonrası sıcak bir şekilde sunulmaları harika bir sonuca ulaşmanızı sağlıyor. Her biri kusursuz lezzeti öne çıkarak sıcak meze seçeneklerini Yeşilalan Market’te bulabilirsiniz. Üstelik en sıcak haliyle!

Doğal ve kaliteli malzemeleri mezeye dönüştüren Yeşilalan Market’te size özel seçeneklere ulaşmak mümkün. Özellikle de sağlıklı ve damak zevkine hitap eden bir seçim yapmak sizi gerçekten de tatmin edecek. O halde vakit kaybetmeden seçiminizi yaparak size uygun sonuçlara ulaşabileceğinizi de unutmamalısınız. Meze Market sayesinde artık mezeleriniz için kafa yormayın!

Devamını Oku

Genel

By Fatih Arslan ile aklınıza gelebilecek her alanda kalite ve şıklığı bir arada düşünmek mümkün

Yayınlandı:

-

Her geçen gün dekorasyona artan ilgi ve talep sebebiyle ürün çeşitliliğini artıran By Fatih Arslan profesyonel hizmet sunmaktadır. Evde, kafelerde, iş yerlerinde, otellerde, banyolarda ve daha birçok alanda şıklık ve mekanları daha ferah ve geniş göstermek için her zaman aynalar tercih edilmiştir.

Müşteri memnuniyetini her zaman odak noktası alarak çalışmalarına devam eden ve hizmet veren By Fatih Arslan her daim kalite odaklı olarak ve belirtilen teslim tarihinde işlerini teslim etmektedir. Bireysel ve kurumsal pek çok müşteriye hizmet vermektedir. Ürünlerin hepsi özel tasarım olup kaliteli malzemeler kullanılmıştır. Farklı renklerde, ölçülerde yapılan tasarım aynalar modern, baklava, hasır, varaklı gibi pek çok modelde üretilir. Üretilen aynalar özel tasarım olduğu için pek çok alana uyum sağlamaktadır.

Üretilen aynalar ev, iç dış mekan gibi alanlarda asılarak ya da sergilenerek kullanılmaya müsaittir. Siparişler birçok farklı ölçü ve farklı malzeme kullanılarak yapılır ve müşterilere sağlam ve güvenilir bir şekilde ulaştırılır. Siz de hayalinizdeki ve evinize en uygun ve farklı tasarımı yaptırarak tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Şıklığı ve zarafeti sizlerle buluşturan By Fatih Arslan’ı tercih ederek kendi tarzınızı mekanlara yansıtabilir ve mekanın mimarı siz olabilirsiniz. Hem işlevsel hem gösterişli bu dekorasyon malzemesi ile ortamı baştan yaratabilirsiniz.

Devamını Oku

Öne Çıkan Haberler