Connect with us

Özel Haber

Kızılbaşak Spor Kulübü, futbolcu seçmeleri yapacak

Yayınlandı:

-

Kızılbaşak Spor Kulübü, futbolcu seçmeleri yapacak
Kızıltepe futbolunun altyapı lokomotifi Kızılbaşak Spor Kulübü, yeni futbolcuları ülke futboluna kazandırmak için futbolcu seçmeleri yapacak.

Kızıltepe’de altyapıdan yetiştirdiği yetenekli futbolcularla adından övgüyle bahsettiricek olan Kızılbaşak Spor Kulübü, geleceğin yıldızlarını keşfetmek amacıyla futbolcu seçmeleri gerçekleştirecek. 2004-2012 yaş aralığındaki gençlerin katılabileceği futbolcu seçmeleri 7-8 Mayıs tarihlerinde saat 10:00-15:00’da Can Halı Saha Spor Kompleksi’nde antrenör Serhat AKTAŞ ve Genel Kordinatör Fırat AY refakatinde gerçekleştirilecek. Sayısız amatör sporcu yetiştirdik. Bu büyük başarıyı amatör bir takım olarak gerçekleştirdik Kızılbaşak Spor Kulübü olarak Mardin gençliğine yatırımlarımızı devam ettireceğiz.

Web Sitesine Git : https://kizilbasak.org/

Devamını Oku
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Özel Haber

Hangi Kedi Cinsini Sahiplenmeliyim?

Yayınlandı:

-

Kedilerle aranızın iyi olduğunu düşünüyorsanız ve bazı sağlık sorunlarından dolayı alerjik problemlerle uğraşmayacaksanız hangi kedi cinsini sahiplenmeliyim diye merak ediyor olabilirsiniz. İnsanların kedilerle yaşamaya başlaması ne kadar uzak bir tarih olsa da hala insanlar tam olarak hangi kedi cinsiyle yaşamaya uygun olduklarını anlayabilmiş değiller.

Hangi Kedi Cinsini Sahiplenmeliyim?

Kedilerle yaşamaya başlamadan önce kendi kendinize hangi kedi cinsini sahiplenmeliyim diye soruyorsanız onları ne kadar düşündüğünüzü belli ediyorsunuz demektir. Birlikte yaşadığınız kedinin hayatınıza, size uygun olması sadece sizin için değil kediniz için de oldukça önemlidir. Karşılıklı uygunluktan oluşmayan birliktelikler kötü sonuçlanabilir.

  • Cins Kedi Fiyatları
  • Kedi Cinsleri

Petarkadaş ailesi olarak bu sorunu ortadan kaldırabilmeniz için en ideal listeyi oluşturduk. Yukarıdaki listeye bakarak ve farklı alt başlıklarımızı inceleyerek sizin için en uygun olan kediyi kolaylıkla seçebileceğinizi düşünüyoruz. Daha fazla vakit kaybetmeden konuyla ilgili alt başlıklarımıza geçelim, hangi kedi cinsini sahiplenmeliyim?

Cins Kedi Fiyatları

İlk kez bir kedi sahipleniyorsanız ve sevdiğin cins kedilerin fiyatları hakkında bir bilginiz yoksa fiyatları ilk gördüğünüzde hayal kırıklığına ulaşabilirsiniz. Ne yazık ki çoğu cins kedinin fiyatları onlara ulaşmak isteyenler için uygun değildir. Fakat Petarkadaş sizler için bu soruna güzel bir çözüm buldu, ücretsiz kedi sahiplenme ilanları arasından Petaradaş aracılığıyla istediğiniz cins kediyi sahiplenebilirsiniz.

Kedi Cinsleri

Sadece fiyatlar değil kedinizin cinsi de evinizde, sosyal yaşantınızda nasıl davranacağını oldukça etkileyecektir. Hangi kediyle yaşamanız gerektiğini anlamanın en kolay yolu da kedi cinsleri hakkında bilgi sahibi olmaktır. Sizin gereğinden fazla çaba harcamanıza gerek kalmaması için Petarkadaş yine imdadınıza yetişiyor. Kedi cinsleri sayfamızda zaman geçirerek sevdiğiniz kedi cinsleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hangi Kedi Cinsi Bana Uygun?

Hangi kedi cinsini sahiplenmeliyim sorusuna yanıt bulduğunuza göre artık hangi kedi cinsi bana uygun diye düşünmenize gerek yok demektir. Önemli olan hayatınıza en yatkın olan kediye ulaşmak değil, beğendiğiniz kediyle yaşamak için hem uygun kedi cinsine ulaşmak hem de hayatınızı kediniz için değiştirmek gerekecektir. Kedi sahibi olmanın sorumlulukları arasında bu süreci de sayabiliriz.

Devamını Oku

Özel Haber

ŞAFAK DİJİTAL REKLAM İLE HEDEFLERİNİZE ULAŞIN

Yayınlandı:

-

ŞAFAK Dijital Reklam ;

ŞAFAK , 2012 yılında kurulmuş, halen faaliyetlerini dijital pazarlama alanında, markalara sunduğu “performans” odaklı hizmetler ile sürdürmektedir. ŞAFAK ekibi gelişen reklam teknolojilerini ve yeni reklam modellerini sürekli takip ederek hizmet verdiği müşterilerinin reklam performansını en üst düzeye çıkarmayı hedeflemektedir.

Sunduklarımız:

Profesyonel Ekip

Hızlı Hesap Kurulumu

10 Yıllık Sektör Deneyimi

7/24 Destek ve Gelişmiş Raporlama

Resmi Web Site: ŞAFAK Dijital Reklam

Devamını Oku

Özel Haber

Kalitenin Tek Adresi Kıbrıs Hediye Sepeti

Yayınlandı:

-

Yazar:

2021 yılından Kıbrıs’ta kurulan Kıbrıs Hediye Sepeti, “Hızlı ve Güvenli Çiçekçilik” sloganıyla 26 yılı aşkın tecrübelerinin getirdiği deneyimlerle birlikte sizlere en profesyonel hizmeti vermeye devam ediyor. Çiçekleri adeta birer sanat eseri, çikolataları ise gurmelere yakışır nitelikte olan Kıbrıs Hediye Sepeti, müşterilerinin en iyiye layık olduğunun bilincinde olarak onlara en güvenli ve kaliteli hizmeti sağlıyor. Müşterilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz edip çiçek ve çikolata tercihlerinde onlara yardımcı oluyor ve dünya kalite standartlarında hizmet vererek müşteri memnuniyetini zirvede tutuyorlar.

Kıbrıs Hediye Sepeti, ar-ge çalışmalarını ciddiye alan bir firma olarak müşterilerine daima yenilikler sunuyor ve güncel hizmetler sunuyor. Bu sayede sadece çiçek ve çikolata sektöründe hizmet vermenin ötesine geçip, sektöre yön veren bir konumda bulunarak katma değer katan bir marka haline geliyor.

Kıbrıs Hediye Sepeti, ürünlerin üretim aşamasından, paketleme, kargo ve teslim aşamasına kadar her adımını özenle inceliyor. Ürünlerin en kalitelisini tercih eden Kıbrıs Hediye Sepeti, üretim aşamasında kullanılan malzemelerden başlayarak, paketleme ve kargoda teknik donanımı en iyi olan ürünleri ve yolları tercih ederek müşterilerini en iyi şekilde temsil ediyor. Çelenk, kutu, vazo, sepet gibi pek çok hizmet türü mevcut ve bütçe dostu paketleriyle kaliteli hizmetler sunmaya devam ediyorlar.

Kıbrıs Hediye Sepeti başta Lefkoşa, Girne, Gazimağusa, İskele ve Güzelyurt bölgeleri olmak üzere tüm Kıbrıs’a 7/24 ücretsiz teslimat olanağı ile hizmet sağlıyor. Sevgililer günü, doğum günü, anneler günü, babalar günü, yılbaşı ve daha birçok özel günleriniz için tasarlanmış pek çok ürünü Kıbrıs Hediye Sepeti firmasında bulabiliriniz.

Kibris cicek

Kıbrıs çiçekçilik

Kıbrıs çikolata sepeti

Devamını Oku

Öne Çıkan Haberler