Connect with us

Teknoloji

Üstün Özellikleriyle WordPress Hızlandırma: WP Rocket

Yayınlandı:

-

WP Rocket, WordPress için kullanılan ücretli bir önbellekleme eklentisidir. Bu eklenti sayenizde sitenizin hızını yükseltebilir ve hızlı bir şekilde açılmasını sağlar. WordPress için geliştirilen en popular ve verimli önbellekleme eklentisinden birisi WP Rocket’tir. Bu programın kullanımı oldukça kolaydır ve kurulumdan sonar basit birkaç ayar ile kullanmak mümkündür. Verilen tavsiyeler doğrultusunda yapılacak ayarlamalarla ekstra verim sağlayabilirsiniz. Ücretli bir program olduğu için herkes tarafından kullanılmamaktadır. Kullanıcılar genellikle ücretsiz eklentileri tercih etmektedir. Ancak ücretsiz eklentiler WP Rocket eklentisi kadar kolay, anlaşılır değildir. Ben 10 yılı aşkın süredir WordPress tabanlı web siteleri hazırlıyor, eklentiler geliştiriyorum. Bu kapsamda WordPress tabanlı web sitenizi WP Rocket Infinite hesabıma ekleyip, kurulum gerçekleştirip, ayarlarını yaparım. Bionluk aracılığı ile aldığınız hizmetlerde lisans süresi en az 2 yıla kadar uzatacağımı garanti ediyorum. Ayrıca Web sitenizin PageSpeed Insights, GTmetrix, Pingdom Tools araçlarında hız testini yapıp, teknolojinin imkan verdiği maksimumum hıza ulaştırabilirim. Sitenizin hız durumunu yaptığım çalışmalardan önce ve çalışmalardan sonraki durumunu verilerle sizinle paylaşırım.

Sadece kurulum fiyatı Bionluk’a özel kampanyalıdır.

Devamını Oku
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Genel

Geçici Kayıt Nedir? Gecicikayitr.com

Yayınlandı:

-

Bilindiği gibi yurt dışından satın alınan telefonların belli bir kullanım süresi bulunmaktadır. Bu tarz cihazlar, ülkemizde kaçak telefon olarak da bilinir ve ülkemizde kayıtlı olmayan telefonların kullanım süresi de normal şartlarda 4 aydır. 4 ay geçtikten sonra eğer herhangi bir kayıt bulunamazsa telefonun şebekesi kullanılamayacaktır. Bu noktada ise devreye geçici kayıt girmekte. Sunduğumuz geçici kayıt hizmeti sayesinde yurt dışından aldığınız telefonları istediğiniz süre dahilinde, sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.
Geçici kayıt işlemi, BTK tarafından yapılmaktadır ve bu sayede ne sizin ne de cihazınızın başına hiçbir sorun gelmez. Hemen hemen her marka telefonda işe yarayan geçici kaydı firmamız sayesinde uygun fiyatlı ve sorunsuz bir şekilde yaptırabilirsiniz.

iPhone Geçici Kayıt

Yurt dışından en çok getirilen telefonlardan biri olan iPhone, Dünya’da da en çok kullanılan akıllı telefonlardan bir tanesidir. Ülkemizde iPhone model cihazların fiyatı yüksek olduğu için artık neredeyse herkes, yurt dışından iPhone almaya başlamıştır. Bu durum da iPhone geçici kayıtişlemini gündeme getirmeye yetmiştir. Yurt dışından alınan iPhone telefonların da IMEI kaydı olmadan kullanım ömrü 120 gündür. Bu gün sayısı dolduktan sonra telefonun hattı kullanılamaz hale gelir.

Bu durumun önüne geçilebilmesi için ise iPhone geçici kayıt işlemi yapılmaktadır. Yani bu işlem sayesinde telefonunuzu hat olmadan kullanmak zorunda kalmazsınız.

IMEI Süresi Uzatma

Herkesin de bildiği üzere yurt dışından alınan telefonların kullanım ömrü, IMEI nedeni ile uzun değildir. Yani yurt dışı cihazları uzun süre kullanmak için IMEI süresini uzatmalısınız. IMEI süresi uzatmaiçin ise takip edebileceğiniz farklı yollar olsa da bu yollardan en güvenilir olanı geçici kayıt yapmaktadır. Firmamız web sitesinde yer alan kategorileri inceleyerek IMEI süresi uzatma yapabilir ve yurt dışı kayıtlı telefonunuzu dilediğiniz kadar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ayrıca geçici kayıt dışında farklı yolları tercih etmek riskli olabileceği için başınızın derde girmesine neden olabilir. Firmamız tarafından yapılan IMEI süresi uzatma tamamen yasaldır ve BTK üzerinden yapılır. İşlem sonrası hattınız, 48 saat içinde açılacak ve yapılması gereken her işlem, tarafımızca kontrol edilecektir. Kısacası sizin tek yapmanız gereken, istediğiniz kategoriyi seçmek ve bilgilerinizi doğru girmektir. Sonrasında kalan işlemleri firmamız tamamlayacaktır.

Devamını Oku

Tanıtımlar

Ucuz e-pinin adresi Epin Amca

Yayınlandı:

-

Ucuza e-pin almak her bilgisayar oyuncusunun hayalidir. Peki bu e-pin nedir? E-pin aslında tüm dünyada oyunlar için kabul gören ödeme yöntemleri arasında yer almaktadır. E-pinin bir ödeme yöntemi olarak kabul edilmesi, oyunla e-pin karşılığında ödediğiniz ücret olarak değerlendirilmektedir. Yatırılan bu ücretle oyun içerisinde, oyun parası, karakterler için kostüm, eşya, kutu gibi oyunun özelliklerini satın almak mümkün olabilmektedir. Yani kısacası e-pin oyuncuların oyun içerisinde yer alan ve oyun içerisinde çeşitli özellikleri kapsayan ürünleri satın almak için bakiye yüklemeyi amacıyla kullanılmaktadır. Günümüzde ise e-pin aracılıyla Valorant, LOL RP, PUBG Mobile gibi oyunlarda ürün almanız mümkün olabilmektedir. Bu nedenle oyun severler ucuz e-pin alması oldukça önemlidir. Sen de oynadığın oyundan kat kat zevk almak istiyorsan e-pin satın al ve oyunun tadını çıkart.
Ucuzun ucuzu sloganıyla sektörde hizmet veren Epin Amca, Valorant, LOL RP, PUBG Mobile başta olmak üzeri birçok oyunda e-pin hizmeti vermektedir. Kullanıcı odaklı vizyonuyla hareket eden Epin Amca, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Epin Amca’dan istediğinizi ürünü dakikalar içerisinde kolayca satın alabilirsiniz. Aldığınız ürün stoklarda varsa aynı gün içerisinde, eğer yoksa 1 ile 7 gün içerisinde mail adresine teslim edilmektedir. İstediğiniz oyunda, istediğiniz ürünü almak için sen de e-pin satın al oynadığın oyunun keyfini çıkart.

Devamını Oku

Tanıtımlar

Altay Konveyör’ün Hizmetleri Nelerdir

Yayınlandı:

-

Konveyör bant sistemleri özellikle seri üretim yapan tüm işletmelerin en temel araçlarından biridir. Konveyör bant sistemleri üretim aşamasındaki herhangi bir malzemeyi üretim aşamasında bulunan otomasyon sistemleri arasında devamlı aktarımını sağlayan mekanizmadır. Bu sistemlerin hareketi yer çekimi kuvveti, insan gücü veya motor gücüyle sağlanabilmektedir. Sistem üzerinde ıslak, kuru malzemelerin taşındığı gibi kül, un, kum gibi taneli, kömür veya taş ürünlerinde aktarımı sağlanabilmektedir. İşletmelere kurulan bu sistem sayesinde taşıma ve aktarma noktasında insan kuvveti azaltılmaktadır. Günümüzde dünyada gelişen teknolojilerle birlikte her sektörde kullanım imkanına sahip olan bu sistemler, sektörlere uygun olarak imal edilmektedir. Konveyörler kendi içinde çeşitli gruplara ayırılır. Bu noktada Konveyör taşıma işletmelerin üretim aşamasında daha verimli ve hızlı çalışmasına olanak sağlamaktadır. Bu neden konveyör taşıma sistemleri seri üretim yapan tüm işletmeler için oldukça önemlidir.

Altay Konveyör Bant Çözümleri olarak işletmelerin üretim otomasyonlarına uygun en kaliteli konveyör bant sistemlerini üretiyoruz. Kullanıcılarımıza verdiğimiz bazı hizmetleri şöyle sıralaya biliriz; positive drive bant, zaman kayışları, konveyör taşıma, kaplamalı kayışlar, geniş dişli kayış gibi kullanıcılarımıza sunduğumuz bazı hizmetler arasındadır. Sektördeki 30 yıla aşkın tecrübemiz ile hareket ederek en kaliteli ürünleri müşterilerimizle buluşturuyoruz. Aynı zamanda yenilikçi bakış açımız sayesinde sürekli AR-GE çalışmalarına yatırım yaparak kendimizi yeniliyoruz. Böylece hızla değişen dünya teknolojilerine ayak uydurarak, müşterilerimizin isteklerine kolaylıkla çözüm üretebiliyoruz.

Devamını Oku

Öne Çıkan Haberler