Connect with us

Tanıtımlar

Volkan Zdin kimdir?

Yayınlandı:

-

Volkan Zdin, 16 Haziran 2001 yılında dünyaya geldi. 21 yaşında olan Volkan Zdin sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor. Yaşam tarzı ve sosyal medyadaki paylaşımlarıyla dikkat çeken Volkan Zdin, ismini belirtmediği iki farklı üniversitede Radyo, Televizyon ve Sinema – Sosyal Medya Yöneticiliği bölümlerini okumakta. Ayrıca Volkan Zdin’in “ZDIN” adlı bir markası bulunuyor. İstanbul’da yaşayan Volkan Zdin; Instagram, YouTube …vb. gibi platformlarda içerik üretmenin yanı sıra çeşitli dijital müzik platformlarında da içeriği bulunmakta.

Volkan Zdin‘i instagramda takip etmeyi unutmayın 🙂

Devamını Oku
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Tanıtımlar

Deniz Karakaş Kimdir?

Yayınlandı:

-

Deniz Karakaş, yeteneklerini çeşitli mobil ve web uygulamaları geliştirmek için kullanan önemli bir yazılımcıdır. Bilindiği gibi Türkiye’de mobil ve web uygulamaları için yapılan yazılımlar son zamanlarda bir hayli öne çıkıyor. Henüz genç yaşına rağmen oldukça yetenekli olan Deniz Karakaş ise yaptığı çalışmalar ile ülkemizdeki yazılım sektörüne yön vermeyi planlıyor. Manisa Celal Bayar üniversitesi bilgisayar mühendisliği öğrencisi olan Deniz Karakaş, şu anda çalışma hayatına freelance bir şekilde devam etmektedir. Bir yandan öğrenimini tamamlarken diğer yandan da çalışmalarına hız kesmeden devam eden Deniz Karakaş, 19 yaşında olmasına rağmen birbirinden iyi projelere imza atmayı da başarmıştır.

 

Şimdilik hem front hem de back end geliştiriciliği kapsamında farklı hizmetler sunan Deniz Karakaş, denizkarakas kullanıcı adı ile farklı platformlarda hizmet vermeye devam etmektedir. Eğer sizler de kendisi ile web yazılım konusunda çeşitli projelerde çalışmak isterseniz deniz-karakas.com web sitesini ziyaret edebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Günümüz dünyasında hizmet veren firmalar adına en önemli hususlardan biri dijital dünyaya taşınmaktır. Deniz Karakaş ise buna istinaden firmaların dijital dünyaya taşınmasının daha kolay olmasını sağlamakta ve daha birçok farklı konuda da hizmet vermeye devam etmektedir. Ayrıca sadece yazılım değil aynı zamanda dijital pazarlama konusunda da aktif bir rol oynayan Deniz Karakaş, işletmelerin güvenli bir şekilde dijital hayata başlamasını sağlamaktadır. Tabii günümüz dünyasında dijital dünyaya taşınmak önemli olduğu kadar aynı zamanda zor bir iştir. Hem karmaşık hem de zor olan bu yolu Deniz Karakaş sayesinde güvenli ve etkin bir şekilde bitirebilirsiniz. Dümenin başına geçerek sorumluluk alan Deniz Karakaş, firmalara adeta bir yol haritası çiziyor ve onların sadece dijital dünyaya taşınmasını değil, aynı zamanda bu dünyanın rekabet seviyesine de alışmasını sağlıyor.

 

Son olarak Deniz Karakaş, web site tasarımı dışında SEO ve SEM gibi kavramlara da hakim olduğu için sizi bir adım öne çıkaracaktır. Dijital market ve pazarlama konusunda da iyi olan Deniz Karakaş, kısacası çıtayı yükseğe çekerek markaların büyümesini amaçlıyor.

Devamını Oku

Tanıtımlar

Hakan Berlin’in Meyhane Adlı Teklisi Yayında

Yayınlandı:

-

Son zamanların en üretken isimlerinden biri olan Hakan Berlin, geçtiğimiz aylarda ” Meyhane ” isimli teklisini Spotify ve Youtube gibi dijital müzik platformunda yayınladı. Elektronik müzik ve kendi tarzını karıştıran Hakan Berlin, ortaya yepyeni bir tarz çıkarıyor ve yoluna emin adımlarla ilerliyor. Sadece Spotify ve Youtube music gibi mecralarda değil, aynı zamanda Deezer ve daha birçok farklı mecralarda da yayınlanan Meyhane adlı tekli, şimdiden oldukça beğeni toplamış gibi duruyor. Hakan Berlin, her ne kadar parçalarını daha yeni yeni paylaşmaya başlasa da kısa sürede ciddi bir kitle edinmeyi başardı.

 

Bunların dışında Hakan Berlin, şu anda Spotify üzerinde 6.000 civarında aylık dinlenme sayısına sahip. Bu aylık dinlenme sayısı da kendisinin kısa sürede büyük bir başarı elde etmiş olduğunun en büyük kanıtı. Daha çok elektronik müzik tarzı parçalar üreten Hakan Berlin, bu tarza kendi yorumunu da ekleyerek ortaya eşsiz bir iş çıkarıyor. Vokalistler ve müzik dinlemeyi sevenler için harika bir parça olan Meyhane, isminden de anlaşılacağı üzere sizi sanki bir meyhanedeymişsiniz gibi hissettirecek. Hem melodik hem de teknik açıdan harika bir parça olan Meyhane isimli tekliyi Youtube ya da Spotify gibi mecralar üzerinden dinleyebilir ve dilerseniz parçayı telefonunuza da MP3 formatlı bir şekilde indirebilirsiniz.

 

Vokal tarzda değil de daha çok işin mutfağında olan Hakan Berlin, yakın zamanda daha birçok farklı parça yayınlamayı planlıyor. Şimdilik Spotify hesabında sınırlı sayıda parça bulunduran müzisyen, ilerleyen zamanlarda çok daha iyi parçalarla gündeme gelecek gibi duruyor. Özellikle beat üretme konusunda usta olan Hakan Berlin’in müziği, aslında neredeyse her türlü müzik türü ile ilişkili bir yapıya sahip. Bunun en büyük nedeni ise Hakan Berlin’in parçalarını üretirken tek bir müzik türüne uymaması, her daim kendinden bir şeyler katması ve yeni tarzlar denemeyi sevmesidir. Sizler de Hakan Berlin’in duygusal yapıda olan teklisi Meyhane’yi dinlemek için ilgili linke tıklayabilir ve sanatçının diğer işlerine de göz atabilirsiniz. https://open.spotify.com/artist/4PWWmwf7XSjstztqQungUV?si=iUAHEBlYSn6GFU10EnXQaQ

Devamını Oku

Tanıtımlar

SAÇ SİMÜLASYONU

Yayınlandı:

-

Seyrek saçları yoğunlaştırma konusunda saç ekimiyle beraber kullanılan saç simülasyonu; özellikle Türkiye’de son yıllarda de çok fazla tercih edilmeye başlandı.

Saç simülasyonu saç ekiminin yetersiz kaldığı noktada destekleme ve yetersizlikleri tamamlamada etkili yarı medikal bir uygulamadır. İşlemi avantajlı kılan kısım ise uygulama sonrası direkt olarak gözle görülür sonuç vermesi ve kişiyi günlük yaşamından alıkoymamasıdır.

 Saç Simülasyonu Nedir?

 

Doğal pigmentlerle ve özel iğnelerle cilt yüzeyine saç görüntüsü vererek yoğun bir saç görünümü sağlama işlemidir. Seyrek saçlı bölgeler bu yöntem ile 2- 3 saat içinde doldurup daha koyu ve yoğun hale getirilir.

Bu işlemde saç köklerini taklit etmek amaçlanır. Görsel olarak saç köklerine tıpatıp benzeyen noktalar bırakılır. Bu noktaların 30 bin ila 50 bin tanesi bir araya gelerek tıpkı saçlı bölgedeki gibi koyulaşma oluşturmaya başlar. İşlem hem saçsız bölgelerde saç kökü görünümü elde etmek hem de uzun saçlı bölgeleri destekleyerek daha yoğun ve koyu bir görünüm elde etmek amacıyla uygulanır.

Daha detaylı bilgi için “Saç simülasyonu nedir” yazımızı okuyabilirsiniz;

 

Saç simülasyonu kaç yıl kalır?

 

Saç simülasyonu ne kadar kalıcı?

Cildin içine bırakılan pigment kendini belli bir süre korur ve daha sonra vücut bu pigmentleri fagositoz yoluyla dışarıya atar. Bu süre ortalama 5 – 10 yıl arasıdır. İlk 3 yıl en yoğun ve koyu haliyle kullanılan saç simülasyonu daha sonraları cildi terk etmeye başlar.

Örneğin; %100 yoğunlukta yapılan işlem

  • 3- 4 yıl sonra %70 yoğunluk
  • 5- 7 yıl sonra %40 yoğunluk
  • 7-15 yıl sonra %10 yoğunluk

seviyelerinde olabilir ve ömrünü bu şekilde yıllar geçtikçe vücudu terk ederek tamamlar. 10 yıl sonra çok az miktarda saç simülasyonu boyası ciltte tutunabilir.

 

Uzm. Estetisyen Semih Deniz 2015 yılından beridir Türkiye’de saç simülasyonu tedavisini uygulamaktadır.

“Saç simülasyonu yapılmış olması saç ekimini engellemez. Saç simülasyonu ekim saçlarına zarar vermez”

 SEMİH DENİZ

 

Saç simülasyonu fiyatları nasıl belirlenir ?

  • Cilt yapısı ve sağlığı
  • Atılan kök sayısı
  • Uygulanacak seans sayısı
  • İşlem alanının genişliği

ile doğru orantılı olarak saç simülasyonu fiyatları belirlenir.

Güncel ve detaylı saç simülasyonu fiyatları için tıklayınız.

Devamını Oku

Öne Çıkan Haberler